מידע לשוכר

חנויות ומשרדים להשכרה

חנויות ומשרדים אחרונים להשכרה במיקום הטוב ביותר בקריות, במתחם כורדני - מרכז העסקים החדש של קריית מוצקין המתחדשת

חנות בגודל 54 מ"ר להשכרה המותאמת למגוון עסקים (כולל מזון) עם אפשרות לישיבה בחוץ

בקרוב: פתיחת הקומה השלישית לשיווק (משרדים במגוון גדלים)

המתחם מציע לתושבי קריית מוצקין והסביבה ליהנות ממרכז עסקים, בילוי ופנאי תחת כיפת השמיים, המשלב במקום אחד קומת מסחר עם שפע חנויות ומסעדות לצד בנייני משרדים חדשים שיספקו אלפי מקומות עבודה לתושבי האזור. בגזרת הבילוי והפנאי, מאפשר מתחם כורדני ליהנות מחוויית בילוי וקניות באוויר הפתוח. יתרון משמעותי של המתחם הוא מיקום אסטרטגי בפאתי שכונת המגורים האיכותית "נווה גנים" ושכונת משכנות אומנים, על ציר התנועה הראשי ביותר המאפשר מעבר בין הקריות, עם קרבה מיידית לכביש 4

מסחר, בילוי ופנאי במתחם

מתחם כורדני נבנה כמרכז פתוח ולא כקניון, יתרון עצום שלו בהשוואה לקניונים, במיוחד בשנתיים האחרונות ששינו את כללי המשחק והבילוי. הקורונה שינתה את התפיסה גם של הלקוחות וגם של בעלי העסקים והרשתות הגדולות. אם עד כעת למתחמים הפתוחים המאפשרים לשמור על שגרת בילוי מחוץ לבית, תוך כדי שמירה על הבריאות. גם הרשתות כבר השכילו להבין כי עליהן להתייעל ובמרכזים הפתוחים מחירי השכירות נמוכים יותר בהשוואה לעלויות השכירות בקניונים.
במתחם כורדני תוכלו למצוא מגוון רחב של רשתות ומותגים: חנות צעצועים, מוצרים לחיות, טקסטיל, ביגוד, הנעלה, חנות נוחות, רשתות מזון מהיר ומסעדות. בעלי העסקים שיצטרפו למתחם ייהנו מקומת מסחר פעילה ומגוונת, המציעה לתושבי קריית מוצקין והסביבה מרכז שכונתי העונה על כל הצרכים במקום אחד.

עסקים במתחם

יתרון בולט של המתחם, במיוחד בתקופה זו, הוא היצע המשרדים הגדול, המאפשר לבעלי העסקים להגיע מדי יום לעבוד בסביבת עבודה בטוחה ומוגנת, במשרדים אישיים חדשים ומלאי סטייל. בשל היצע המשרדים הנמוך בעיר ובאזור כולו, מציע המתחם לשוכרים כ-6,000 מ"ר של משרדים בסטדרט בנייה גבוה במיוחד, בסביבת עסקים ומסחר שטרם נראתה כמותה בסביבה. כלל החנויות והמשרדים נבנו בגדלים שונים, על מנת ליצור גיוון ולהתאים את ההיצע לצרכים המשתנים של קמעונאים ובעלי עסקים, לפי תחום עיסוקם. קומת המסחר מהווה קומפלקס מסחרי גדול והיא המשך ישיר לשני מתחמים קיימים של "פז" ו"מגה אור", ההופכים יחד את האזור כולו למתחם עסקים גדול מאוד עם מותגים רבים וחזקים.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה

יתרונות יחודיים

גישה מצירי תנועה מרכזיים: סמוך לכביש 4 והכבישים הראשיים

נגישות מקסימלית: תחנות אוטובוס רכבת ומטרונית בצמוד למתחם

מתחם פתוח תחת כיפת השמיים: פנאי, עסקים ומסחר במקום אחד

שפע מקומות חניה לרווחת הדיירים והמבקרים

תמהיל משרדים עשיר המותאם למגוון רחב של עסקים

קומת מסחר פעילה עם מיטב הרשתות והמותגים

חיבור למתחמים "מגה אור" ו"פז": 20,000 מ"ר של מסחר ועסקים

דילוג לתוכן